Wellfest Andruse mahe- ja turismitalus

Blogi

Kommenteeri
21-27.03 toimus Saaremaal Wellfest, kus Andruse mahe- ja turismitalu osales suisa esimest korda. Meie juures sai nädalavahetusel käia saunas, osaleda õpitubades ning aaretejahil.
Mida põnevat juhtus ja hunnik pilte leiab just sellest postitusest. 
21-27.03 toimus Saaremaal Wellfest, kus Andruse mahe- ja turismitalu osales suisa esimest korda. Meie juures sai nädalavahetusel käia saunas, osaleda õpitubades ning aaretejahil.

Kuna oli koolivaheaeg oli peaaegu kogu pere Saaremaal ning talu oli täis laste kilkeid ja koerte krabinat. Üheskoos sai nädalajooksul palju tööd tehtud ja muidugi ka lõbusalt koos aega veedetud. 

Meie jaoks algas Wellfest reedel, esimeste külaliste saabumisega. Privaatne õpituba kahele, kestis kokku 3 tundi, mille käigus tegime seepi, kehakoorijat, huulepalsamit ja isegi hambapastat. Üks toredamaid asju suve saabumise juures on kõik need vahvad inimesed, kes meie juurest läbi käivad ning reedel olid meil külas väga toredad noored maailmarändurid. 
Laupäeva hommik algas kohe varakult paari pisikese talle sünniga. Edasi panime üles teeviidad, võtsime vastu ühe vahva paari, kes meie juurde ööseks jäi ning panime saunad sooja! Kell 16.00 vaatan õue natukene mureliku näoga, et kas ikkagi tuleb keegi? Tuli küll, kella viieks, millal hakkas õpituba, oli inimesi toas nii palju, et vaevu mahtusime kahe laua taha ära. Järgmised kaks-kolm tundi vaaritasime erinevaid looduslikust toorainest ilutooteid, samal ajal mehed ja lapsed seiklesid metsade ja põldude vahel, lahendades aaretejahti. Õpitoa ajal käis külas ka AK (vaata siit ) et saunalistega juttu puhuda, kuid meie saunalised olid kõik õpitoas :D nii saigi uudistesse klipp, kus meie saun oli tühi :) Aga pole hullu, võibolla mõni emotsioon ongi liiga eriline, et filmilindile jäädvustada. Mina igatahes jalutades umbes kella kaheksa paiku õhtul ringi mööda talu, nägin ja kuulsin kuidas pea 20 inimest saunamõnusid naudivad. Aitäh kiidusõnade eest! 
Laupäeva õhtul oli väsimus suur, endal oli tunne, et läks täitsa hästi, kuigi kindlasti oli ka kohti kus oleks tahtnud paremini teha. Pühapäeva hommikul tuli lõpuks päike ka välja! Vot siis oli küll kevade tunne, isegi herilased tiirutasid hoovi peal. Kella 12 paiku tulid veel mõned vahvad naised õpituppa ning tegime koos seepi ning kehakoorijat. Sain Peetri talu perenaiselt kingituseks tema tehtud seebi ka- väga vahva üllatus :) Pärast õpituba jalutasime talus ringi ja ütlesime lammastele tere.
Viimaste külaliste lahkumisega pühapäeval istusime Indreku ja Elfiga päikse käes heinapallides ja olime rahul :)
Kindlasti on plaanis selliseid üritusi korraldada veel, sest tõepoolest on vahva uute inimestega kohtuda ning koos midagi teha. Järgmine üritus meie juures on juba teada 7ndal mail ootame kõiki Talgutele! Täpsema info leiate peagi Facebookist.

Aitäh kõigile, kes külla tulid, ootame teid külla igal ajal- olite nii vahvad ! :)

Lisa kommentaar

Email again: