Otsid majutust Saarekolli ajaks?

Broneerides Tartso Puhkemaja enne esmaspäeva on majutus terveks nädalavahetuseks sulle -25% + tasuta saun!
Kampaaniahind 10nele - 300€. Kogu hinnavõit 190€. Ole kiire!
(Kampaania pakkumine kehtib broneeringule mis on kuupäevadel 10.06-12.06.2016)


Traditsiooniline EAL 4x4 karikavõistlus Saaremaa Trophy "Saarekoll" ehk meeletu maasturite jõukatsumine toimub 10 - 12 juuni 2016. Andruse mahe- ja turismitalu pakub võimalust ööbida Saarekolli ajal 25% soodsamalt kui muidu. Lisaks 3 tundi lõõgastust tiigiäärses saunas mõlemaks õhtuks. 

Asume keset müstilist Saaremaa loodust. Ürgse looduse ning rikka vaimuvaraga Mustjala vallas. Rahtla küla iseloomustavad traditsioonilised taluhooned, puutumata loodus ning sõbralik külarahvas. Kohapeal on võimalik tutvuda meie sõbralike lammastega, kellel hiljuti uued talled sündisid, jalutada looduses, saunatada, sportida ning soovi korral õpitubadest osa võtta. 

Tartso Puhkemaja - 5 magamistoaga maja (mahutab 10 -16 inimest). Majas on olemas oma köök ja elutuba. Rohkem infot siit.  Tavahind 10 inimese majutus nädalavahetusel ja 6 tundi sauna 490€. Kampaaniahind: 300€. PS! Hind kehtib 10nele inimesele, lisainimene on 15€/öö.

Broneerimiseks saada email heidi@andrusetalu.ee või täida allpool olev vorm. 

Soovid rohkem informatsiooni ürituste korraldamise kohta vaata siia. Meie juures on võimalik korraldada nii pulmi kui ka laagreid ja suvepäevi ning tähistada teisigi tähtpäevi. 
 
Pildid Tartso Puhkemajast  
Pildid ümbruskonnast
Anna meile teada ja aitame su
küsimustele vastused leida.
Sinu e-kirjale vastab
Heidi Tiik
heidi@andrusetalu.ee
Võid meile ka helistada
 +372 5666 0369
Email again: