Telli kohe SOODUSHINNAGA ja saad juba pühapäevaks TASUTA koju kätte!

  • Tellida saab rümba kaupa, mis on ca 12kg lihakeha (võib varieeruda). Tava kilohind on 11€/kg, kampaania hind meie sõpradele sellel nädalal on 9€/kg ostes terve rümbana. Liha on tükeldatud ja enamus konte välja võetud (alles on vaid ribid ja selja ja kaelakont).
  • Tellimused esitatud enne laupäeva (03.12.2016 enne 21.00) toimetatakse kohale pühapäeval.
Saaremaa lammas on vaba ja rõõmus loom, kes pikutab seal kus tahab ja siis kui tahab. Ta joob ainult puhast vett ning toitub kvaliteetsest saare toitaine-ja mineraaliderikkast rohust ja heinast. Ta naudib värsket õhku, kuulab merekohinat ja puudepraksumist, imeb endasse päikesekiirgust ja laseb tuulel enda villa sasida. Tema eest hoolitsetakse asjatundlikult ülima täpsuse ja hingega. Me armastame oma loomi ja nemad meid. Me ei aja lambaid lõhki keemia, mürkide ja GMO-sid täis toiduga vaid lähtume oma pikaajalistest kogemustest läbi täpselt kalkuleeritud tegevuste tervisliku ja maitsva liha tootmisel.

Tall on suurepärane valgu, vitamiini B12, niatsiini, tsingi ning väga hea raua ja riboflaviini allikas, mis kõik on inimese kehale äärmiselt vajalikud ained. 100g talleliha annab keskmisele inimesele 50% päevasest valguvajadusest. Võrreldes teiste lihadega on tallelihal väga vähe rasva ja see paikneb peamiselt välimistel külgedel, mida on lihtne eemaldada.


*Müüme Kuressaare - Haapsalu - Tallinn marsruudil.
*Maksmine on kas ülekandega või sularahas koha peal. Kui on eelistusi, siis sellest teada anda tellimust esitades.

ESITA SIIN TELLIMUSE SOOV

Email again:
Anna meile teada ja aitame su
küsimustele vastused leida.
Sinu e-kirjale vastab
Anneli Katkosilt
anneli@andrusetalu.ee
Võid meile ka helistada
+372 5647 5728
Email again: