Kasitöö on alati kuulunud talutegemiste juurde ja nii ka meil. Peame lugu mahedast käsitööst ning anname ka teistele võimalusi uusi oskusi omandada.

Õpitoad: Viltimine/Seebitegu/Looduskosmeetika/
Viltimine- valmistame meie oma lammaste villast erinevaid asju. Näiteks on võimalik viltida endale istmealus või saunamüts, kellel oskusi ja aega rohkem võib proovida kätt susside viltimises. 

Seebitegu- valmistame looduslikest toorainetest kvaliteetset käsitöö seepi. Õpitoa käigus saad uusi teadmisi erinevate rasvade ja õlide kohta, kasulikke nippe seebi tegemiseks, luua täitsa oma retsept ning lasta valla oma loovus seebi kaunistamisel. Kõik osalejad saavad kaasa ühe seebi, mis on juba õpitoa hinna sees. 

Looduskosmeetika- valmistame erinevaid lihtsaid looduskosmeetika tooteid. Näiteks: huulepalsami, kehakoorijat või hambapastat. Õpitoa käigus õpid lisaks erinevatele toorainetele ja nende omadustele ka nägema uusi kasutusviise toiduainetele, mis kõigil köögis olemas.
 

Õpitube viivad läbi Aili (viltimine) ja Heidi (looduskosmeetika,seebitegu, viltimine)

Aili
Aili on pikaajalise kogemusega lambakasvajata ja viltimise spetsialist.
 

Anna meile teada ja aitame su

küsimustele vastused leida.
Sinu e-kirjale vastab
Heidi Ait
heidi@andrusetalu.ee
Võid meile ka helistada
 +372 5666 0396
Heidi
Heidi on noor ettevõtlik neiu, kellele meeldib igasuguseid asju proovida ja katsetada. Nii hakkaski ta ise looduskosmeetikat tegema, kust kõik muu on alguse saanud. Heidile meel-dib lugeda ja uusi retsepte katsetada, nii võibki teda Rahtlas uute ideedega möllamast leida.  
 
Email again: